Nacházíte se: Úvod » Publicita » Mediální publicita

Mediální publicita

Brožura [ .pdf ] [ 0.5 MB ]
Leták [ .pdf ] [ 0.3 MB ]
Plakát [ .pdf ] [ 0.3 MB ]

 


Vzdělávání pracovníků zdravotnického sektoru úspěšně pokračuje


zveřejněno: 23.11.2012

Projekt „Podpora nabídky dalšího vzdělávání v Olomouckém kraji“ (registrační číslo projektu CZ.1.07/3.2.05/03.0019) realizovaný společnosti TIZZI spol. s r. o. úspěšně pokračuje.

Realizační tým vytváří za účelem rozvoje kompetencí, požadovaných po pracovnících ve zdravotnictví na českém i evropském trhu práce, odpovídající moduly vzdělávání, které se týkají např. psychologických a sociálních aspektů komunikace ve zdravotnictví, zvládání zátěže a stresu, rozpoznání a řešení syndromu vyhoření, etiky ve zdravotnictví, ale i zdravotnického práva, včetně právní sebeobrany zdravotníka.

Ke každému vzdělávacímu modulu vznikají nové výukové materiály, včetně např. anotačních listů a e-learningového programu, a proto zvládnou účastníci kurzu také základy e-learningu a obsluhy webového portálu. Studijní formy, metody a prostředky jsou přizpůsobovány potřebám a požadavkům konkrétního tématu, příp. okruhu určitých témat.

Hlavním cílem našich lektorů je zprostředkovat účastníkům kurzu rozvoj dovedností a zajistit jejich využitelnost v praxi. Plánovaným přínosem vzdělávání v rámci projektu je také zvýšení konkurenceschopnosti pracovníků, rozvoj jejich znalostí a dovedností, ale také zvýšení jejich kvalifikační úrovně a rozšiřování či prohlubování kompetencí v souladu se standardy EU, a současně vytvoření podmínek pro standardní a dlouhodobou konkurenceschopnost na evropském trhu práce.

V současné době můžeme říci, že jsme v první polovině realizace daného projektu a na přelomu ledna a února roku 2013 bude uskutečněn workshop se zaměřením na zaměstnance daného oboru, na kterém bude oficiálně zahájeno pilotní ověření daného vzdělávacího programu.Za realizační tým Ing. Lenka Štajnerová, hlavní manažer projektu

E-mail: stajnerova@tizzi.cz

Telefon: 739 200 203


Článek byl zveřejněn na webu: http://www.kr-olomoucky.cz/vzdelavani-pracovniku-zdravotnickeho-sektoru-uspesne-pokracuje-aktuality-1441.html


AKTUALITY:
VIII. konference SESTRA V PRAXI
07.07.2015
Dne 29.5.2015 jsme se účastnili VIII. ročníku konference SESTRA V PRAXI... V rámci konference byl také představen projekt „Systém kontinuálního vzdělávání pro zdravotnický sektor Olomouckého kraje“, Více informací na http://elearning.zdravotniciolomouc.cz
PSYCHIATRIE PRO PRAXI - X. konference ambulantních psychiatrů
14.12.2014
Dne 27.11.2014-28.11.2014 jsme se účastnili již XI. konference ambulantních psychiatrů, která se konala v Clarion Congress Hotel Olomouc.
VII. KONFERENCE SESTRA V PRAXI
03.06.2014
Pokud se chcete seznámit s naším projektem „Systém kontinuálního vzdělávání pro zdravotnický sektor Olomouckého kraje“, zúčastněte se VII. KONFERENCE SESTRA V PRAXI, která se koná ve čtvrtek 19. 6. v Regionálním centru v Olomouci.
Úspěšné ukončení projektu
07.01.2014
Projekt „Systém kontinuálního vzdělávání pro zdravotnický sektor Olomouckého kraje“ byl dne 1.1.2014 úspěšně ukončen.
Archiv aktualit
© 2024 Systém kontinuálního vzdělávání pro zdravotnický sektor Olomouckého kraje
realizace: tizzi.cz, mapa webu, RSS aktualit RSS aktualit