Nacházíte se: Úvod » Projekt » Realizátor projektu

Realizátor projektu

Realizátorem projektu je společnost TIZZI spol. s r.o., která byla založena v r. 1996 a je ryze českou a soukromou společností. V roce 2006 rozšířila své služby na základě vysoké poptávky po odborném poradenství v oblasti čerpání finančních prostředků ze strukturálních fondů EU a poradenství při plnění požadavků zákona č.40/2004 Sb. o veřejných zakázkách. Nabízíme školení a semináře v oblastech, v nichž zajišťujeme dlouhodobě poradenské služby našim klientům. Společnost se spolupodílí na organizování Dnů intenzivní medicíny. V průběhu své činnosti reaguje především na aktuální situaci a požadavky trhu práce v návaznosti na potřeby svých klientů. Stěžejní činností je vzdělávání dospělých, jak pro soukromý, tak i veřejný sektor.

Strategie společnosti jednoznačně směřuje k podpoře programů zaměřených na rozvoj profesních kompetencí doporučených ke sledování Evropskou unií a mapujících podmínky evropského trhu. Výzkumná činnost společnosti se zaměřuje na analýzu manažerského prostředí malých a středních firem, včetně analýzy vzdělávacích potřeb.

Tyto zkušenosti společnosti se také staly podnětem k vytvoření komplexního a uceleného systému vzdělávání pracovníků zdravotnictví v celém kraji. Realizátor projektu má dlouholeté zkušenosti podpořené praxí v oboru managementu, psychologie vzdělávání dospělých, psychologického poradenství. Dále má společnost v průběhu své existence rozsáhlé zkušenosti s cílovou skupinou v rámci celé ČR. Zabývá se vzdělávacími aktivitami a programy, které jsou zaměřeny na další profesní vzdělávání zdravotních sester a ostatních nelékařských zdravotnických profesí včetně lékařů.

TIZZI spol. s r.o. má zkušenosti se vzděláváním zdravotnického a nezdravotnického personálu. Žadatel se rovněž zaměřuje na management osobnostního rozvoje zdravotnických pracovníků i v rámci individuálního poradenství. V této oblasti realizuje řadu individuálních rozvojových plánů pro manažery i ostatní zaměstnance ve zdravotnictví.

AKTUALITY:
VIII. konference SESTRA V PRAXI
07.07.2015
Dne 29.5.2015 jsme se účastnili VIII. ročníku konference SESTRA V PRAXI... V rámci konference byl také představen projekt „Systém kontinuálního vzdělávání pro zdravotnický sektor Olomouckého kraje“, Více informací na http://elearning.zdravotniciolomouc.cz
PSYCHIATRIE PRO PRAXI - X. konference ambulantních psychiatrů
14.12.2014
Dne 27.11.2014-28.11.2014 jsme se účastnili již XI. konference ambulantních psychiatrů, která se konala v Clarion Congress Hotel Olomouc.
VII. KONFERENCE SESTRA V PRAXI
03.06.2014
Pokud se chcete seznámit s naším projektem „Systém kontinuálního vzdělávání pro zdravotnický sektor Olomouckého kraje“, zúčastněte se VII. KONFERENCE SESTRA V PRAXI, která se koná ve čtvrtek 19. 6. v Regionálním centru v Olomouci.
Úspěšné ukončení projektu
07.01.2014
Projekt „Systém kontinuálního vzdělávání pro zdravotnický sektor Olomouckého kraje“ byl dne 1.1.2014 úspěšně ukončen.
Archiv aktualit
© 2023 Systém kontinuálního vzdělávání pro zdravotnický sektor Olomouckého kraje
realizace: tizzi.cz, mapa webu, RSS aktualit RSS aktualit