Nacházíte se: Úvod » Projekt

Projekt

Hlavním cílem projektu bylo vytvoření komplexního a funkčního systému kontinuálního vzdělávání zaměstnanců v sektoru zdravotnictví Olomouckého kraje. Vzdělávací systém je tvořen databází vzdělávacích modulů. Celkem vzniklo 13 samostatných modulů, které byly specifikovány v návaznosti na výsledky a výstupy předprojektového šetření. Konkurenceschopnost cílové skupiny v oboru zdravotnictví na trhu práce tak bude zvýšena díky nastavení, rozšíření, zkvalitnění a prohloubení poskytovaných služeb s důrazem na jejich dostupnost.


Veškeré naše e-learningové kurzy – moduly jsou Vám k dispozici

ZDARMA, Z POHODLÍ DOMOVA, KDYKOLIV                            !!!    3 body za kurz   !!!

Stačí se pouze zaregistrovat v sekci E – learning – Registrace zadáním jména a mailové adresy. Tato registrace je zdarma a bez jakýchkoliv podmínek, závazků a omezení. Následně vám budou zpřístupněny veškeré naše kurzy – moduly včetně studijních materiálů i závěrečných testů. Můžete tak získat nejen informace a znalosti, ale po složení závěrečného testu příslušného kurzu i 3 body do vzdělávacího kreditního systému (naše kurzy jsou akreditovány Českou asociací sester).

Přejeme Vám mnoho úspěchů nejen při studiu našich kurzů!

 Můžete si vybrat třeba i všechny z těchto našich kurzů – modulů:

Informovaný souhlas, Ochrana zdravotníka, Komunikace s problémovým pacientem, Práva pacientů, Efektivní komunikace, Jak zvládnout stres, Asertivita v praxi, Efektivní motivace, Řízení vztahů s klienty, Management I., Management II., Manažerské dovednosti, Základy e-learninguAKTUALITY:
VIII. konference SESTRA V PRAXI
07.07.2015
Dne 29.5.2015 jsme se účastnili VIII. ročníku konference SESTRA V PRAXI... V rámci konference byl také představen projekt „Systém kontinuálního vzdělávání pro zdravotnický sektor Olomouckého kraje“, Více informací na http://elearning.zdravotniciolomouc.cz
PSYCHIATRIE PRO PRAXI - X. konference ambulantních psychiatrů
14.12.2014
Dne 27.11.2014-28.11.2014 jsme se účastnili již XI. konference ambulantních psychiatrů, která se konala v Clarion Congress Hotel Olomouc.
VII. KONFERENCE SESTRA V PRAXI
03.06.2014
Pokud se chcete seznámit s naším projektem „Systém kontinuálního vzdělávání pro zdravotnický sektor Olomouckého kraje“, zúčastněte se VII. KONFERENCE SESTRA V PRAXI, která se koná ve čtvrtek 19. 6. v Regionálním centru v Olomouci.
Úspěšné ukončení projektu
07.01.2014
Projekt „Systém kontinuálního vzdělávání pro zdravotnický sektor Olomouckého kraje“ byl dne 1.1.2014 úspěšně ukončen.
Archiv aktualit
© 2024 Systém kontinuálního vzdělávání pro zdravotnický sektor Olomouckého kraje
realizace: tizzi.cz, mapa webu, RSS aktualit RSS aktualit